Váš POKLAD

Víte o tom, že si můžete vytvořit velký POKLAD?Už tolikrát jsem od kamarádek slyšela, že by chtěly svým rodičům ke kulatinám vytvořit fotoknihu nebo prezentaci, ale že nemají dostatek fotek.

Že vlastně ani není skoro z čeho tvořit.

Některé roky jako by nebyly.

Je mi to líto, protože naše rodina má moře fotografií, můj táta nás fotil odmalička. Z první výplaty po vojně si koupil zrcadlovku. Měli jsme doma zvětšovák, fotokomoru a  hromady fotek. Dokonce se mi podařilo zachránit i spoustu starých fotek všech mých babiček a dědů a fotky předků mého muže.  Naše děti mají úžasný fotoarchiv, kde vidí nejen, jak vypadali jejich prababičky a pradědečkové, ale i ti prapra….

Fotky a fotoalba máme všude.

Když tvoříme nějakou vzpomínkovou fotoknihu nebo prezentaci, tak nevím, které fotky dřív vybrat.

Proto mě někdy zaráží, jak málo fotek lidé mají. A jak jsou nekvalitní.

Ale vy to můžete změnit.

Můžete si vytvořit POKLAD.

Pro sebe, své děti, svá budoucí vnoučata ….

Můžete zastavit čas, uložit si jedinečné okamžiky do fotografií, které ve vás budou vyvolávat znovu ty úžasné chvíle, které jste spolu jako rodina zažívali.

Co vám pak na konci života zůstane? Na co budete vzpomínat?

Vidím to a slyším kolem sebe –  babičky a dědové si od svých dětí a vnoučat přejí  fotografie. Vím to, často totiž fotím celé rodiny pro babičky a dědy k nějakému výročí.

A nic je nedokáže tak potěšit a dojmout jako fotoknihy, fotoobrazy  a prezentace – z fotek  jejich dětí, vnoučat nebo  z jejich starých  fotografií, kdy se jim znovu odvíjí celý jejich příběh.

Tvořte si svůj POKLAD – s lehkostíradostí, jednou si za to poděkujete.

PS: A pokud mi nevěříte, tak si zkuste najít fotky z vašeho dětství nebo snímky vašich dětí, když byly úplně malinké a zažijte znovu, jaké to bylo když ……

 

Miluji fotografování a mým posláním je radost z krásných fotek předávat dál. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Fotografkou svých dětí Více najdete zde >>
Komentáře