Něco jsem pro vás vymyslela

Začátkem února se ke mně dostala zajímavá otázka Jirky Mazury Kde jsou moje peníze.

Celý měsíc  si měli účastníci jeho kurzu pokládat otázku „Kde jsou moje peníze?“ (Zkuste to a uvidíte, co se bude dít, je to návykové!)  Já jsem si lísteček s touto otázkou vylepila na zrcadlo vedle ostatních afirmací a čekala, co se bude dít? Ono ta otázka totiž není úplně jednoduchá.

Nejdříve mě napadaly otázky: „Kam jsi dala všechny peníze? Za co jsme je utratili? Máme nějakou rezervu? Investujeme? Jak peníze vlastně vydělávám? Jsem takto šťastná? A jak s penězi zacházím teď, v této chvíli?

Dělám pro sebe a svou rodinu to nejlepší? Jakou hodnotu má můj čas? Není lepší jej trávit se svými milovanými?“ Když na sebe člověk každé ráno hledí do zrcadla, není mu při pokládání těchto otázek zrovna nejlíp. A co teprve další otázky:  „Dělám práci, která mě naplňuje? Co můžu udělat proto, abych splnila přání svých zákazníků a dělala to nejen nejlépe, jak umím, ale také nejefektivněji?“

Miluji fotografování a i kdybych se rozkrájela, tak za měsíc jsem schopna vyfotit a zpracovat jen určitý počet  fotografií.

Sama vím, jak je úžasné umět si své děti nafotit krásně sama, kdykoliv, když jsme spolu, děti mají náladu, je krásné světlo, objevila jsem úžasné pozadí, chci zachytit atmosféru, detaily …..

Fotím své děti pořád a moc ráda se k fotografiím vracím, vytvářím fotoknihy, kalendáře, videoprezentace, vyvolávám fotky do rámečků.

Mají to tak i ostatní? Fotí své děti pravidelně, vyvolávají si své fotky, tvoří si alba, fotoknihy?

Umějí si ostatní mámy taky pěkně nafotit své děti?

Mají z fotek radost a užívají si je?

Většina mých kamarádů moc nefotí a když ano, tak fotky zůstávají nevyvolané v počítači.

Co s tím?

Rozhodla jsem se, že Vás naučím, jak si svou rodinu fotit – krásně a  s radostí a jak s fotografiemi dále pracovat. Aby jste se ke kouzelným vzpomínkám, které jste spolu strávili, mohli kdykoliv vracet.

Miluji fotografování a mým posláním je radost z krásných fotek předávat dál. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Fotografkou svých dětí Více najdete zde >>
Komentáře