Rok 2020 – rok krásných fotek vaší rodiny

V tomhle roce chci inspirovat 2020 lidiček, aby měli hezčí fotky svých dětí.

Ne není to novoroční předsevzetí, které na konci ledna vyprchá. Je to o radostikrásných fotek , kterou chci v tomto roce předat co nejvíce lidem.

Ale začnu od začátku. S nadšením fotím nejen svoje děti, ale také své synovce a jednu neteřinku, děti kamarádů, známých a milých zákazníků. Miluji tu radost, kterou fotkami předávám.

Jenže i já mám nějaké hranice, kolik jsem toho schopna zvládnout. Kromě focení totiž ještě chodím do normální práce, mám dvě školní děti a také trénuji děti v národní házené….
Znáte to, klasický kolotoč, práce, děti, škola, kroužky, nákupy, domácnost…. a do toto ještě o víkendech focení a po večerech úpravy fotek, táta nemocnej a manžel na půl roku pracovně mimo domov…

Nemohlo to dopadnout jinak. 21. prosince mě odvezla sanitka, přepracování, stres, kolaps, panika. Měsíc jsem nemohla sednout k počítači (tímto se omlouvám všem, kteří dostali fotky se zpožděním). Energie na nule, totální únava a vyhoření. Takhle jsem to nikdy nechtěla, upracovat se a zkolabovat. V sanitce a v nemocnici na kapačkách jsem si slíbila, jestli tohle ve zdraví přežiju, musím spoustu věcí změnit.

Jasně, fotit budu pořád, to je moje radost, můj život, ale budu mít hranice, za které nepůjdu. Fyzicky jsem schopná zpracovat jen určité množství fotek, ale i tak mi záleží na všech mých úžasných příbuzných, kamarádech a zákaznících, aby měli krásné fotky své rodiny.

Protože ve fotkách máme zachycenou všechnu radost a okamžiky štěstí .

Uvědomila jsem si to teď v lednu, jak jsou fotky úžasné. Chystala  jsem fotoprezentaci ze starých fotek .

 

V 60ti minutách celý život – 60 let – od narození do dneška, člověk vidí celý příběh života jako film a znovu prožívá všechny ty úžasné roky. Bez fotek by tohle nebylo.

 

 

Proto chci pro vás krásné fotky vašich blízkých. Chci vás v tomto roce inspirovat a navést, aby jste si fotky sami tvořili, upravovali, třídili a zpracovávali, aby jste si vytvořili svůj rodinný fotoarchiv.

Ale nebojte se, nebudu vás hned učit fotit zrcadlovkou. Napsala jsem sice e-book Fotografkou svých dětí, kde učím mámy základům fotografování, ale jedna maminka mi k tomu napsala, že by chtěla něco jednoduššího, že nemá čas se učit fotit foťákem.

Takže půjdeme na to jinak. Klidně můžete začít fotit tím, co má každý z nás pořád při ruce – mobilním telefonem.
A já chci v tomto roce inspirovat co nejvíce rodičů, aby si začali tvořit svůj rodinný fotoarchiv.

Už několik let sleduji blog, webináře a kurzy Jirky Mazura, který mluví o tom, jak chytře podnikat (ne se upracovat). A letošní únor je o chytrých cílech. A vyzval všechny posluchače, ať si vymyslí své chytré cíle pro tento rok. Něco, co jim dává smysl a obsahuje číslici 2020.

Tak já pro tento rok chci 2020 fanoušků své FB stránky Fotím radost. A protože jsem tento rok na sebe laskavá (jedna z mých tří nej hodnot pro tento rok), tak si na tento cíl dám dostatek času a splním si ho do konce roku 2020.

 

Pomůžete mi splnit tento sen?

Přidejte se k fanouškům FB stránky Fotím radost.

Bude mi ctí Vás inspirovat.

Ze srdce Vám přeji báječní rok 2020.

A nezapomeňte si ho krásně nafotit:)

 

 

Miluji fotografování a mým posláním je radost z krásných fotek předávat dál. Můj příběh si přečtěte zde >> Jsem autorkou eBooku Fotografkou svých dětí Více najdete zde >>
Komentáře